Lt En Ru
El. p.: info@acl.lt, tel. (+370 5) 233 97 86, mob. (+370 6) 001 85 22
Lt En Ru
El. p.: info@acl.lt, tel. (+370 5) 233 97 86, mob. (+370 6) 001 85 22

Teisinės paslaugos

Visiems klientams siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Bendradarbiaudami esame pasiruošę atsižvelgti į kliento poreikius ir tartis dėl atlyginimo dydžio už konkrečias paslaugas. Atstovaudami Jūsų pozicijas sau keliame profesionalumo, kokybės ir lankstumo reikalavimus. Jūsų poreikiai mums gali tapti iššūkiu, tačiau niekada nebus neįveikiama užduotimi, nes mes dirbame laikydamiesi aukščiausių kokybės standartų, siūlydami profesionalumą, partnerystę bei pagarbą.

Įmonės teisininkai specializuojasi teikiant verslo teisės paslaugas: konsultuoja klientus dėl verslo aplinkos ir investicijų galimybių bei tvarkos, teikia teisinę pagalbą steigiant ir registruojant įmones Lietuvoje, ruošia, analizuoja ir vertina sutarčių projektus, atlieka dokumentų teisines ekspertizes ir teisinius veiklos patikrinimus, atstovauja klientus valstybės, savivaldybės ir kitose institucijose, konsultuoja klientus teismo sprendimų vykdymo klausimais, teikia kitas teisines paslaugas.


Bendradarbiaujant yra galimybė sudaryti sutartis ir dėl konkrečios teisinės paslaugos, ir dėl ilgalaikių teisinių konsultacijų. Paslaugų specifika ir jų apimtys priklauso nuo Jūsų pageidavimų bei abipusio susitarimo, t.y. atitinkama profesinė paslauga Jums būtų suteikta tik gavus Jūsų prašymą ar pavedimą. Teisinės konsultacijos teikiamos lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis.

Veiklos sritys

Europos Sąjungos teisė

Bankroto teisė

Konkurencijos teisė

Viešieji pirkimai

Intelektinės nuosavybės teisė

Darbo teisė

Finansų ir mokesčių teisė, mokestiniai ginčai

Aplinkosaugos teisė

Telekomunikacijų ir informacinių technologijų teisė

Energetikos teisė

Nekilnojamojo turto ir statybos teisė

Transporto teisė

Teisinė pagalba administruojant ir išieškant skolas, vykdant teismo sprendimus

Veiklos sritys apima paslaugų teikimą viešo ir privataus sektoriaus įmonėms, tame tarpe prekybos, transporto, leidybos, gamybos, statybos, farmacijos, paslaugų teikimo, komunikacijų ir informacinių technologijų įmonėms, draudimo bendrovėms, valstybės institucijoms, Lietuvos ir užsienio fiziniams asmenims. Teisininkai yra sukaupę didelę patirtį teikdami profesines paslaugas Lietuvos bei tarptautiniams klientams.

Rašyti el.laišką