Lt En Ru
El. p.: info@acl.lt, tel. (+370 5) 233 97 86, mob. (+370 6) 001 85 22
Lt En Ru
El. p.: info@acl.lt, tel. (+370 5) 233 97 86, mob. (+370 6) 001 85 22

E-apskaita

Elektroninė komercija

  • Mes suprantame, kad kiekvienas verslas turi skirtingus apskaitos poreikius.
  • Turime žinių ir patirties teikti Jūsų verslui aukščiausios kokybės paslaugas.
  • Mes visada užduodame sau klausimą, kaip padaryti savo paslaugas geresnes, labiau naudos teikiančias klientui, ir darome tai.
  • Mes visada ieškome geresnio, efektyvesnio bendravimo. Ir tikrai rūpinamės savo klientais, norime jiems kuo geresnių rezultatų. Tai matyti visur, pradedant nepriekaištingu darbu, dėmesiu detalėms, profesionaliu ir draugišku bendravimu.

Unikalių elektroninės komercijos apskaitos iššūkių ekspertai

Kiekvienas elektroninės prekybos buhalterijos sprendimas yra unikalus ir taikomas kiekvienai įmonei pagal jos verslo medelį labai individualiai. Tam reikalingas protingas planavimas ir techniniai įgūdžiai. Elektroninės prekybos įmonės naudojasi mūsų el.prekybos buhalterijos paslaugomis, patirtimi, kuri padeda verslui augti. Apskaitos sujungimas su el.parduotuvėmis, CRM, POS sistemomis. Apskaitos sinchronizavimas su prekybos portalais: Sinchronizavimas su kasos aparatais ir POS sistemomis.

OSS sistema

One Stop Shop (OSS) - tai sistema, kuri palengvina mokestinių PVM prievolių vykdymą ūkio subjektams, užsiimantiems elektroninių ir kitų paslaugų (kurių suteikimo vieta yra kitose valstybėse narėse) teikimu ir vykdantiems nuotolinę prekybą prekėmis neapmokestinamiesiems asmenims tais atvejais, kai veikla apima daugiau nei vienos ES valstybės narės teritoriją. Ūkio subjektai, teikiantys paslaugas / tiekiantys prekes ir besinaudojantys sistema, registruojasi, deklaruoja ir moka PVM vienoje valstybėje narėje, neatsižvelgdami į tai, kad paslaugas teikia / prekes tiekia keliose ES valstybėse narėse. Šaltinis www.vmi.lt Susisiekite ir susitarsime dėl konsultacijos r.ivaskeviciute@acl.lt Renata Ivaškevičiūtė, tel. +370 675 44244
Rašyti el.laišką