Lt En Ru
El. p.: info@acl.lt, tel. (+370 5) 233 97 86, mob. (+370 6) 001 85 22
Lt En Ru
El. p.: info@acl.lt, tel. (+370 5) 233 97 86, mob. (+370 6) 001 85 22

Finansų direktoriaus paslaugos

Tikslas – suprasti kiekvieno verslo viziją – nuo apačios į viršų ir iš viršaus į apačią. Padėti išspręsti ir užkirsti kelią realioms problemoms būtent ten, kur jos prasideda.

Jūsų poreikiai mums gali tapti iššūkiu, tačiau niekada nebus neįveikiama užduotimi, nes mes dirbame laikydamiesi aukščiausių kokybės standartų, siūlydami profesionalumą, partnerystę bei pagarbą.

Naudingi patarimai, komercinis požiūris, aukščiausio lygio žinios ir svarbiausia – patirtis, - tai  padeda pasiekti sėkmingų rezultatų.

Finansų direktoriaus paslaugomis naudojasi įmonės, kurių metinė apyvarta viršija 5 mln. litų.

Finansų direktorius visų pirma yra nepriklausomas diskusijų partneris, jis nėra susitapatinęs su konkrečia įmone todėl lengviau gali iškelti klausimus kodėl procesai vyksta būtent taip, kaip vyksta, kodėl nesirenkami kiti, galbūt pranašesni būdai.

Ši paslauga klientams leis efektyviai kontroliuoti įmonės finansinę būklę, laiku identifikuoti potencialias finansines problemas ar galimybes, ir tuo pačiu sutaupyti įmonės vadovo darbo laiką bei įmonės lėšas, kurios būtų skirtos finansų analitiko samdymui.

Finansų direktoriaus atsakomybės sritys

Įmonės finansinių rodiklių analizė, išvadų bei rekomendacijų teikimas

Apskaičiuojami ir analizuojami finansiniai rodikliai tiek už praėjusius laikotarpius, tiek ir prognozuojamos jų vertės padės Jums giliau ir išsamiau pažvelgti į savo verslo finansinę būklę. Gausite išsamius paaiškinimus, perspėjimus apie neigiamas vienų ar kitų rodiklių tendencijas, potencialius rizikos faktorius, finansinės būklės įvertinimą, rekomendacijas dėl veiksmų įtakojančių finansinę įmonės būklę.

Biudžetų sudarymas ir kontrolė

Remiantis Jūsų apskaitos duomenimis ir papildomai teikiama informacija apie įmonės ateities planus, sudarysime ir nuolatos arba pagal poreikį atnaujinsime pajamų ir išlaidų biudžetus, kurie leis užtikrinti griežtą išlaidų kontrolę, nustatyti įmonės darbuotojams keliamus pajamų tikslus bei taps pagrindu pinigų srautams planuoti.

Pinigų srautų planavimas ir kontrolė

Nuolatos vykdysime pinigų srautų planavimą bei kontrolę, užtikrindami, kad jūsų įmonė numatytų galimus sunkumus dėl apyvartinių lėšų trūkumo į priekį arba atvirkščiai, galimus nuostolius dėl per didelio kiekio grynųjų pinigų laikymo kasoje ar banko sąskaitoje.

Konsultavimas dėl finansavimo sprendimų

Laiku identifikuosime potencialius finansinius sunkumus arba galimybes verslo plėtrai, patarsime priimant finansavimo sprendimus, konsultuosime lėšų pritraukimo iš išorinių finansavimo šaltinių klausimais.

Konsultavimą dėl investavimo sprendimų

Laiku identifikuosime galimą grynųjų pinigų perteklių, informuosime apie galimybes tokį perteklių paversti papildomomis pajamomis bei konsultuosime pasirenkant optimaliausią investavimo būdą

Rašyti el.laišką